Warsztaty grupowe

Zapraszam do zapoznania się z propozycją warsztatów prowadzonych przeze mnie jak i przez moich gości. Chętnie przygotuję warsztaty odpowiadające na Twoje potrzeby. WYpełnnij proszę formularz kontaktowy:


Wprowadzenie do Porozumienia bez przemocy

Dwudniowe warsztaty grupowe podczas których uczestnicy poznają model Porozumienia bez przemocy, kluczowe rozróżnienia oraz podstawowe sposoby zastosowania Porozumienia bez przemocy w życiu codziennym. 
Przed warsztatami zapraszma do zapoznania się z materiałami do pracy indywidualnej. Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Program dla instytucji edukacyjnych


Cykl warsztatów dla nauczycieli i rodziców przedszkoli i szkół.
Instytucja może uzyskać certyfikat:
Miejsce Żyrafy
Programy warsztatów prowadzone przez GOŚCI

Program trzech weekendów, którego celem jest pogłębienie umiejętności facylitowania Kręgów Naprawczych według Dominica Bartera. Prowadząca: Aleksandra Gołaszewska, jedna z pierwszych w Polsce osób facylitujących Kręgi Naprawcze, Certyfikowana Trenerka NVC.

Program czterech 3 - dniowych spotkań dla trenerów, pedagogów, osób pracujących z grupą, doświadczonych w Porozumieniu bez przemocy. Celem spotkań jest praktyka 9 tańców Porozumienia bez przemocy, opracowanych przez Ginę Lawrie i Bridget Belgrave. Prowadzenie: Shona Cameron, trenerka i asesorka certyfikowana przez Centrum Porozumienia bez przemocy. Program w języku angielskim z możliwością tłumaczenia.